O2 PředplaDENka: neomezené volání, internet i sms na den

O2 PředplaDENka je nová předplacená karta. Stojí 20 Kč na den, za které získáte neomezené volání a internet. S druhou variantou Den volání + SMS za 25 Kč na den získáváte i možnost neomezeně odesílat SMSky. V případě internetového připojení se však jedná o připojení s velmi nízkou rychlostí 32 kb/s. Stačí tak například pro textové messengery (facebook messenger nebo whatsapp), méně náročné mobilní verze webových stránek apod. Rychlejší internet je možné přikoupit za 150 Kč na 30 dní (avšak s omezením 500 MB).

Jak se PředplaDENka aktivuje?

Denní balíček se automaticky aktivuje prvním hovorem anebo když se v daný den prvně připojíte na internet. Až do půlnoci můžete využívat internet s omezenou rychlostí a bez omezení volat na všechna česká čísla.

Pro úplnost: balíček se neaktivuje příchozím hovorem, příchozí smskou, připojením přes WIFI nebo připojením v rámci zmíněného dražšího balíčku dat 500 MB / 30 dní.

Kolik Předpladenka stojí

Den volání Den volání + SMS
Cena za den 20 Kč 25 Kč
Volání do všech sítí neomezeně neomezeně
SMS do všech sítí 2 Kč neomezeně
Internet pro zprávy a chat neomezeně neomezeně
Volitelný balíček 500 MB dat 150 Kč 150 Kč

Kde O2 předplaDENku koupit?

16 thoughts on “O2 PředplaDENka: neomezené volání, internet i sms na den

 1. Používám mobilní telefon příležitostně a pro si vždy zaplatím částku zhruba 200,Kč.To účtování po minutách rušíte dnešním dnem t.j.01.12.2016? Abych musel vždy volat někoho jenom k vůli tomu ,že si potřebují něco málo zjistt se mi zdá neekonomické .To abych tedy přestoupil k jinému operátorovi.
  Doufám,že mi poradíte jak toto řešit. Děkují za odpověď.

  • Dobrý den,

   tarif PředplaDENka je nutné aktivovat. Můžete jej nastavit například jednoduše odesláním SMS ve tvaru VOLANI na číslo 999 111.

   S pozdravem,

   O2zone.cz

 2. Co se stane, když předkladenku neaktivuji? Zůstane mi starý tarif, nebo mi kredit propadne a po nějaké době mi bude číslo zrušeno?

 3. Na telefonu jsem oobjevila zprávu: Chyba registrace SIM karty. V den,.kdy jsem kartu kupovala,vše bylo OK,došla zpráva,že je zaplacená i aktivovaná. Druhý den už vše bylo jinak, ani mně se nikdo nedovolal. Když volám na 800 020202 tak oznamuje jen Tísnové volání, ale žádný ton nevyluzuje.Děkuji za odpoved .

  • Dobrý den,

   měnila jste nastavení služeb? Doporučujeme zkontrolovat, jestli nedošlo např. k vysunutí SIM karty (u některých telefonů se to opravdu může stávat). Případně SIM kartu z telefonu vyjměte, očistěte a vraťte. Pokud ani po tomto procesu volání nebude možné, doporučuji se zastavit v některé z poboček Vašeho operátora. Pokud jím je O2, tak seznam poboček O2 nalezete zde: https://o2zone.cz/o2-prodejny/

 4. A jde nějak zrušit předplaDENka ? Když sem jí už bohůžel koupil ? To se už ta klasická neprodává ? V O2 prodejně mi řekli že jí nevedou, tak jak se mám dostat z předplaDENky na normální bez nějakej tarifů aniž bych platil za hovor 5,90kč ?! Už mě to sere platit 20kč denně když si jednou zavolám. A O2 nechce mi pomoc a to jsem si šel až na prodejnu.

 5. chtěla bych mít předpladenku za 20 Kč za den, když se aktivuje, jak to mám udělat, nevím, diky MO

 6. Zakoupila jsem si předpladenku za 150Kč. Jak ji mám aktivovat? Telefon mi hlásí,že síť je nedostupná. Musím si nejprve dobít kredit,nebo už je tam těch 150Kč nabito?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..